Wykonaj fotografię do mLegitymacji przy pomocy bezpłatnego kreatora!

Mlegitymacja 2

Rozpoczęcie roku szkolnego to czas wyrabiania dokumentów legitymacyjnych dla uczniów.W związku z tym, że szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja, uczniowie nie musząnosić przy sobie papierowej legitymacji. Zamiast tego można posługiwać się elektronicznymdokumentem, który wyświetla się na ekranie smartfona. Zdjęcie do mLegitymacji możnauzyskać przy pomocy Bezpłatnego Generatora. Mogą z niego skorzystać wszyscy uczniowieuczęszczający do szkoły biorącej udział w programie mLegitymacja.

Jesteś ciekaw, jak działa Bezpłatny Generator do zdjęć? Jest to nowoczesne narzędzie,które pozwala przygotować zdjęcia spełniające kryteria fotografii do mLegitymacji. Działaniekreatora jest oparte na sztucznej inteligencji, która automatycznie usuwa tło ze zdjęcia, anastępnie zamienia je na białe. Oprócz tego, generator dobiera odpowiednią wagę orazrozmiar fotografii.

Fotografia do mLegitymacji powinna spełnić kilka wymogów. Warto pamiętać o:

  • wzroku zwróconym na wprost (najlepiej patrzeć wprost do obiektywu),
  • równomiernym oświetleniu twarzy,
  • zamkniętych ustach,
  • równo ustawionej twarzy ‒ nie można jej przechylać na boki,
  • zdjęciu różnego rodzaju nakryć głowy.

Obsługa Bezpłatnego Kreatora do zdjęć nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności,dlatego każdy z pewnością poradzi sobie z przygotowaniem zdjęcia do mLegitymacji. Cotrzeba zrobić, by wykonać taką fotografię?

  1. Uruchom przeglądarkę internetową w swoim telefonie.
  2. Wejdź na stronę Bezpłatnego Kreatora do zdjęć poprzez link https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji.
  3. Wybierz fotografię ze swojego smartfona lub kliknij przycisk “zrób zdjęcie” w celuwykonania nowego zdjęcia.
  4. Pobierz przygotowaną fotografię.
  5. Wykorzystaj ją do zdjęcia w Twojej mLegitymacji.

Wykonanie zdjęcia przy pomocy Bezpłatnego Kreatora jest znacznie łatwiejsze, niżkiedykolwiek wcześniej, bo nie musisz nawet wychodzić z domu! Cały proces przebiegabardzo sprawnie i nie trwa dłużej niż minutę!

Bezpłatny Generator zdjęć do mLegitymacji możesz znaleźć pod adresem: https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji